KOSMETYKA CIAŁA

Stylizacja Brwi i Rzęs

Stylizacja brwi i rzęs stanowi wisienkę na torcie wyglądu naszej twarzy. Odpowiednio wystylizowane brwi tworzą ładną oprawę oczu, modelując rysy twarzy a nawet działając odmładzająco. Ważnym jest więc aby dobrze dobrać kształt i kolor łuku brwiowego oraz podkreślić rzęsy.
Ministerstwo Urody zaprasza na zabiegi stylizacji brwi i rzęs, takie jak henna, makijaż permanentny, regulacja brwi, uzupełnianie rzęs oraz ich przedłużanie metodą 1:1.
Aby zabieg stylizacji brwi i rzęs przebiegał bezboleśnie, stosujemy specjalne kosmetyki, które za zadanie mają zmniejszyć obrzęk, zaczerwienienie oraz ból występujący bezpośrednio po usuwaniu włosków.

Kosmetyki które stosujemy do farbowania to produkty w pełni bezpieczne oraz profesjonalne. Dodatkowo doradzimy jak najlepiej dbać o nasze brwi oraz rzęsy podczas codziennej pielęgnacji.

BERNARD CASSIERE

W kosmetyce liczy się wiedza, doświadczenie i umiejętności. W połączeniu z doskonałym produktem tworzą harmonijną całość.

FIZJOTERAPIA

Rwa kulszowa, bóle w krzyżu, mięśniach i stawach. To niechlubne symbole naszych czasów, życia w biegu, w ciągłym napięciu. Dowiedz się jak może ci pomóc wizyta u specjalisty.