KOLORYZACJA

Dekoloryzacja

Powrót do naturalnego koloru włosów po uprzednim ich farbowaniu, to proces wybitnie inwazyjny dla włosa, dlatego też odradzamy wykonywanie go na własną rękę w domu. Dekoloryzacja włosów to zabieg polegający na chemicznym wybawieniu pigmentu, który podczas koloryzacji wniknął w strukturę włosa. Aby uzyskać zamierzony efekt stosuje się mieszankę rozjaśniaczy z oksydantami proszkowymi, które to połączone są w różnych proporcjach, zależnie od koloru farby której chcemy się pozbyć.

Zabieg dekoloryzacji włosów w Ministerstwie Urody przeprowadzany jest przez profesjonalistów, którzy umiejętnie ocenią kondycję włosów przed zabiegiem oraz odpowiednio dobiorą stężenie substancji, której zadaniem jest usunięcie starego koloru. Dzięki temu zabieg nie jest mocno inwazyjny oraz szkodliwy dla włosów. Dodatkowo podczas dekoloryzacji włosów stosowane są produkty Curaplex, dzięki którym zabieg ten jest jeszcze bardziej przyjazny dla naszych włosów.

REKONSTRUKCJA JOICO

Poznaj jeden z najlepszych systemów rekonstrukcji włosów na świecie.

IMBIR AWAPUHI

Hawaje to ojczyzna bezcennego imbiru awapuhi. Dowiedz się jak Paul Mitchell połączył jego moc z kompleksem kera triplex.