MASAŻ

Masaż Kręgosłupa

Masaż kręgosłupa jest najszybszym sposobem na złagodzenie bólu pleców. Dodatkowo jest on doskonałą formą relaksu oraz odpoczynku dla ciała. Masaż ten stosuje się najczęściej, gdy zespolone z nim więzadła lub mięśnie przestają spełniać swoje role. Organizm sam wysyła znak ostrzegawczy, w tym przypadku ból pleców, jeśli mięśnie po obu stronach kręgosłupa nie pracują jednakowo, są osłabione czy nadmiernie naciągnięte. Masaż ma za zadanie zlikwidować owe zwiększone napięcie oraz wzmocnić słabą tkankę mięśniową.

Masaż kręgosłupa obejmuje plecy, pośladki oraz barki, i trwa około 20-25 minut. Podczas wykonywania takiego masażu stosuje się głównie takie techniki jak: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie czy przełamywanie.

BERNARD CASSIERE

W kosmetyce liczy się wiedza, doświadczenie i umiejętności. W połączeniu z doskonałym produktem tworzą harmonijną całość.

FIZJOTERAPIA

Rwa kulszowa, bóle w krzyżu, mięśniach i stawach. To niechlubne symbole naszych czasów, życia w biegu, w ciągłym napięciu. Dowiedz się jak może ci pomóc wizyta u specjalisty.