Kolekcja L’énergie

Doświadczenie oraz doskonałe wyczucie Ilony Nalewajki zostało docenione przez markę Paul Mitchell, której to ambasadorem od paru lat jest Ilona. Kolekcja L’énergie zrodziła się z inspiracji produktami Paul Mitchell. Są one połączeniem harmonijnego ducha z dynamiką i eksplozją zapachów. A odpowiednio dobrany produkt pozwoli zapanować nad każdym rodzajem włosów, umożliwiając wystylizowanie ich w nawet najkreatywniejszy z pomysłów.
Kolekcja L’énergie powstała w specyficznym dla Ilony momencie, w którym to w jej życiu zachodziło wiele, często, chaotycznych zmian. Momentem wytchnienia w tym okresie była rodzina, cisza, sen oraz te dobre, udane dni. Prawdziwym natchnieniem była jednak francuska muzyka, będąca nieskalanym obliczem piękna, wrażliwości acz w dalszym ciągu charakternym. Kolekcja L’énergie opiera się na metodzie splotu włosów, kłosowaniu.

Szkolenia Fryzjerskie

Jak w prosty sposób zdobyć wiedzę o technikach umożliwiających stworzenie fryzury z kolekcji? Sprawdź szkolenia stacjonarne i pozamiejscowe w całej Polsce!

Professional

Szukasz fryzjera-stylisty, który na planie zdjęciowym czuje się jak ryba w wodzie? Skontaktuj się z Iloną i dograj szczegóły!