Kosmetyka i Masaż

Masaż

 

Rodzajów masażu jest bardzo dużo, jednak masaż w Częstochowskim Ministerstwie Urody wykonywany jest głównie w formie relaksacyjnej, masażu kręgosłupa oraz masażu z użyciem gorących kamieni.

Fizjoterapia

 

Wskazaniem do zabiegów fizjoterapeutycznych mogą być choroby reumatyczne i zwyrodnieniowe stawów, zespoły bólowe oraz nerwobóle, stany pourazowe czy niedyspozycje po zabiegach operacyjnych.

Kosmetyka Ciała

 

Kierujemy się ideą profesjonalnie wykonywanych zabiegów. Poprzez indywidualne podejście do każdego z klientów zapewniamy całkowite odprężenie oraz pełen relaks podczas wizyty.

Kosmetyka Twarzy

 

Kosmetyka twarzy to zabiegi, które pozwolą przywrócić skórze energię, pobudzić umysł oraz odmłodzić twarz, dodaje twarzy blasku oraz witalności. Odpowiednia jej pielęgnacja to klucz do pięknego wyglądu.

Kosmetyka i Masaż

W MINISTERSTWIE URODY

Ministerstwo Urody posiada w swojej ofercie bogaty wybór zabiegów pielęgnacyjno-relaksacyjnych. Kosmetyka i masaż wykonywane są w naszym salonie w sposób profesjonalny oraz kompleksowy, w sposób indywidualnie dobrany do potrzeb klientów. Cudowna atmosfera panująca w Ministerstwie Urody, przytulne wnętrze i aromatyczna kawa bez problemu zapewni chwilę wytchnienia oraz relaksu dla każdego. Zarówno zabiegi kosmetyki i masażu wykonywane są przez wysokiej klasy specjalistów w swojej dziedzinie, którzy potrafią bezbłędnie dopasować zabiegi do indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie posiadamy masaż klasyczny, relaksacyjny oraz masaż wykonywany gorącymi kamieniami. Z kolei nasza bogata oferta zabiegów kosmetycznych pozwoli zadbać o naszą twarz, jak i resztę ciała w kompleksowy sposób. Kosmetyka i masaż wykonane w Ministerstwie Urody są idealnym wyborem gdy poszukujemy zarówno pielęgnacji jak i relaksu.