MASAŻ

Masaż Relaksacyjny

Masaż relaksacyjny to doskonałe rozwiązanie gdy czujemy się zmęczeni, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Leczy on obolałe oraz napięte mięśnie, ale równocześnie jest istną przyjemnością zarówno dla ciała jak i dla ducha. Poprawnie wykonany masaż pozwala się wyciszyć oraz zrelaksować, ale również dodać wiele energii. Masaż relaksacyjny stosuje się również po to, aby pozbyć się uciążliwych bóli pleców, wspomóc rehabilitację czy pomóc zapobiegać kontuzjom. Doskonale wpływa on również na nasz wygląd, pozwalając kształtować sylwetkę oraz przyspieszając proces spalania tłuszczu

Na masaż relaksacyjny składa się szereg chwytów takich jak głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, ucisk czy roztrząsanie. Charakterystyczne są dla niego płynne, powolne ruchy wykonywane symetrycznie i głęboko. Pozwala to obniżyć napięcie mięśni i zmniejszyć pobudliwość zakończeń nerwowych w skórze.

BERNARD CASSIERE

W kosmetyce liczy się wiedza, doświadczenie i umiejętności. W połączeniu z doskonałym produktem tworzą harmonijną całość.

FIZJOTERAPIA

Rwa kulszowa, bóle w krzyżu, mięśniach i stawach. To niechlubne symbole naszych czasów, życia w biegu, w ciągłym napięciu. Dowiedz się jak może ci pomóc wizyta u specjalisty.