Upięcia

W TYM DZIALE

 

UPIĘCIA ŚLUBNE          UPIĘCIA OKAZJONALNE

Upięcia

 

Każdy z nas pragnie czasem zmienić coś w swojej fryzurze, dodać jej świeżości, ale nie zawsze kosztem zmiany koloru czy skrócenia fryzury. Doskonałym pomysłem będzie zmiana uczesania. Spięcie włosów w nowy, niepraktykowany wcześniej sposób. Upięcia bardziej finezyjne nie muszą nam się kojarzyć jedynie z wielkimi wyjściami czy imprezami okolicznościowymi – idealnie nadają się również na co dzień. Stylizowanie włosów jest jedną z najprzyjemniejszych oraz najważniejszych umiejętności kunsztu fryzjerskiego, wymaga ono dużych umiejętności, poczucia estetyki oraz kreatywności w wykonaniu. W Ministerstwie Urody proponujemy szeroki wybór upięć włosów, mogąc się pochwalić bardzo wysokim poziomem ich wykonania. Upięcia włosów są naszą specjalnością, potrafimy wykonać koki wydające się niemożliwymi do realizacji. Wykonujemy upięcia głównie weselne oraz okolicznościowe, acz z radością pomagamy dobrać klientkom odpowiednie dla nich upięcie włosów na co dzień. W naszym portfolio prezentujemy ogromny wybór wykonanych przez nas fryzur, a wciąż powracające zadowolone klientki są najlepszym dla nas, jak i dla innych, potwierdzeniem, iż robimy to dobrze.

Właściwie dobrany oraz wykonany kok jest odpowiedni na każdą okazję. Za pomocą odpowiednio wybranego upięcia włosów można wyglądać elegancko albo romantycznie, kobieco albo dziewczęco, ponętnie albo naturalnie. Nasze niezawodne stylistki pomogą dobrać kok odpowiednio do urody, stroju, okazji czy oczywiście długości oraz struktury włosów.

Wiadomą sprawą jest fakt, iż do wykonania koka najbardziej nadają się długie oraz gęste włosy, pozwalają one na większą dowolność w upięciu włosów. Jednak osoby z włosami krótszymi nie powinny się przejmować, gdyż ówcześnie fryzjerzy posiadają całą masę akcesoriów, pozwalających na sprytne upięcia włosów krótszych czy mniej gęstych.

Elegancko,

czy romantycznie?

Możliwości upięć włosów jest bardzo wiele, niezwykle istotną jest więc sprawą odpowiedni ich dobór do owalu twarzy oraz charakteru imprezy, czy kreacji którą nań zakładamy. Za pomocą upięcia doskonale dopełnimy nasz wieczorowy wizerunek. Proste, eleganckie i gładkie koki będą doskonale pasowały do bardziej dekoracyjnych i wyrafinowanych kreacji. Skromniejsze, prostsze sukienki będą się natomiast doskonale komponowały z upięciami wykonanymi z pofalowanych włosów, dając całości romantyczny, bardziej dziewczęcy charakter.