KOSMETYKA CIAŁA

Mikrodermabrazja Diamentowa

Mikrodermabrazja diamentowa jest jednym z wielu zabiegów polegającym na mechanicznym złuszczaniu naskórka, w tym przypadku specjalną głowicą pokrytą kryształkami diamentu. Pozwala ona na ścieranie powierzchni skóry, mikrowarstwa po mikrowarstwie, aż do pożądanego przez nas poziomu. To, ile warstw skóry może zostać starte ocenia się indywidualnie dla każdego, biorąc pod uwagę rodzaj skóry.
Mikrodermabrazja jest zabiegiem bezbolesnym, prostym, trwającym stosunkowo krótko, po którym nie jest się wyłączonym z życia codziennego.

Mikrodermabrazja diamentowa powoduje uelastycznienie się skóry oraz jej regenerację. Dzieje się tak na wskutek miejscowego jej przekrwienia, co stymuluje krążenie, powodując lepsze odżywienie komórek skórnych. Wzmacnia to również zdolność obronną skóry oraz powoduje, iż produkcja kolagenu i elastyny zwiększa się.

BERNARD CASSIERE

W kosmetyce liczy się wiedza, doświadczenie i umiejętności. W połączeniu z doskonałym produktem tworzą harmonijną całość.

FIZJOTERAPIA

Rwa kulszowa, bóle w krzyżu, mięśniach i stawach. To niechlubne symbole naszych czasów, życia w biegu, w ciągłym napięciu. Dowiedz się jak może ci pomóc wizyta u specjalisty.