Dobry

Fryzjer

Częstochowa

Szukając dobrego fryzjera w Częstochowie na podium bezsprzecznie wychodzi Ministerstwo Urody. Nasz team to zawodowcy w zakresie koloryzacji oraz pielęgnacji włosów, profesjonaliści, których wielką pasją jest kunszt strzyżenia oraz modelowania włosów. Pracują tylko na najlepszych dostępnych na rynku produktach, chcąc dla Twoich włosów jedynie tego, co najlepsze. Dobry fryzjer w Częstochowie to taki, który szkolił się u Ilony Nalewajki. Nasi fryzjerzy prócz indywidualnego szkolenia u wirtuozki włosów – Ilony, szkolili się również na wielu zewnętrznych szkoleniach w renomowanych Akademiach Fryzjerskich, nieustannie chcąc podnosić swoje kwalifikacje. W Ministerstwie Urody niewątpliwie panuje koncentracja oraz zapał do pracy, ale również pozytywna energia, uśmiech, życzliwość oraz zadowolenie z życia. Codziennie staramy się udowodnić naszym klientom, iż sentencja Joan Crawford doskonale się do nas odnosi: „Myślę, że najważniejszą rzeczą jaką może mieć kobieta oprócz talentu, jest oczywiście jej fryzjer.”

Ilona Nalewajka

 

Ilona Nalewajka to wizjonerka z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Zanim w 2007 roku postanowiła otworzyć Ministerstwo Urody, którego jest twórcą i właścicielem, sumiennie uczyła się od najlepszych. Doświadczenie zdobywała między innymi szkoląc się we Włoskim Mediolanie pod okiem najwyższej klasy profesjonalistów. Dzięki udziałowi w tych szkoleniach nabyła ona nie tylko specjalistyczną wiedzę oraz umiejętności, ale również pozyskała zagraniczne kontakty branżowe, co pozwoliło jej ukazać zawód fryzjera z zupełnie innej strony – bardziej artystycznej oraz twórczej. Szeroki ogląd na świat fryzjerski powoduje, że wciąż poszukuje nowych smaków, inspiracji, technik – mimo swojego ogromnego doświadczenia wciąż udoskonala swój warsztat, aby zaskakiwać słuchaczy na swoich szkoleniach. Czytaj więcej…

Kasia

 

Kasia swoje pierwsze fryzjerskie kroki stawiała prawie dekadę temu, z roku na rok zyskując nie tylko cenne doświadczenie oraz umiejętności, ale również zwiększając swoją pasję do pracy z włosami. Kontakt z ludźmi zawsze był dla niej wyjątkowym atutem obranej ścieżki kariery, przemieniając pracę w prawdziwą przyjemność. Salon szybko stał się jej drugim domem, gdzie może realizować swoje artystyczne wizje i dawać z siebie to, co najlepsze. Kasia jest osobom niezwykle kreatywną, pełną zaangażowania oraz pasji, co rusz stawiającą sobie nowe wyzwania. Szkoliła się pod okiem Ilony Nalewajki, dodatkowo nieustanie stara się podnosić swoje kwalifikacje na zewnętrznych szkoleniach w renomowanych Akademiach Fryzjerskich.

Magda

 

Magda zanim odkryła, że chce być właśnie fryzjerem, próbowała przeróżnych rzeczy, mając wiele pomysłów na siebie. Pasja do fryzjerstwa jednak wygrała, co z perspektywy czasu widzi jako powód do ogromnej radości. Magda jest osobą uśmiechniętą, zadowoloną z życia, niezwykle ambitną, stawiającą sobie cele wysoko, z tego też powodu nieustanie szkoli się i chce podnosić swoje kwalifikacje. Włosy są dla niej pięknym materiałem, na którym może się kreatywnie wyżyć. Do fryzjerstwa podchodzi z wielkim skupieniem oraz koncentracją, starając się w stu procentach wykorzystać zdobytą już wiedzę. Dzięki swojemu zaangażowaniu w pracę czerpie ogromną satysfakcję i przyjemność z zadowolonych klientów – uśmiech na twarzy klienta wychodzącego z salonu to najlepsza nagroda jaką można dostać!

Dołącz do Zespołu!

 

Jeśli czujesz w sobie powołanie, aby osiągać sukcesy w zawodzie fryzjera-stylisty zapraszamy Ciebie do współpracy. Cenimy sobie sumienność, polot i fantazję. Niezależnie od zaliczonych szkół, czy kursów – na początku przekazujemy filozofię i wiedzę niezbędną do wykonywania usług na najwyższym poziomie.