FIZJOTERAPIA

Kinesiotaping

Kinesiotaping, czyli plastrowanie dynamiczne, to połączenie klasycznej medycyny z naturalnymi procesami leczenia organizmu. Polega on na oklejaniu plastrami o specjalnej strukturze wybranych fragmentów ciała. Plastry te są niezwykle elastyczne, dzięki czemu nie ograniczają ruchów, są odporne na działanie wody, nie zawierają lateksu i umożliwiają swobodny przepływ powietrza. Oddziaływują one przede wszystkim na mięśnie, ścięgna, więzadła oraz stawy, łagodząc ból, wspomagając pracę mięśni oraz układu krążenia, pomagając również korygować niewłaściwą postawę.

Kinesiotaping stosuje się również u kobiet w ciąży aby zapobiec tworzeniu się rozstępów oraz jako terapia zmniejszająca bóle kręgosłupa, a także u karmiących kobiet jako terapia wspomagająca laktację.

BERNARD CASSIERE

W kosmetyce liczy się wiedza, doświadczenie i umiejętności. W połączeniu z doskonałym produktem tworzą harmonijną całość.

FIZJOTERAPIA

Rwa kulszowa, bóle w krzyżu, mięśniach i stawach. To niechlubne symbole naszych czasów, życia w biegu, w ciągłym napięciu. Dowiedz się jak może ci pomóc wizyta u specjalisty.