KOLORYZACJA

Koloryzacja z Cureplex

Cureplex to innowacyjna formuła o podwójnym działaniu. Tworzy ona wiązania dwusiarczkowe we wnętrzu włosa a dodatkowo zabezpiecza te, już istniejące. Działa ona wzmacniająco na kondycję włosów oraz ich elastyczność. Formuła ta została stworzona jako uzupełnienie systemu koloryzacji oraz pozostałych zabiegów chemicznych. Ochrona włosów podczas koloryzacji z Cureplex zapewniona jest dzięki zastosowanej w produkcie technologii Nio-Protect. Aktywne składniki Cureplex wnikają do wnętrza włosów dzięki systemowi Niosome, co gwarantuje bezkonkurencyjne efekty.

Koloryzacja z Cureplex jest mocno zalecana, gdyż produkt ten został stworzony specjalnie, aby chronić strukturę włosów i zapobiegać uszkodzeniom podczas takich zabiegów. Korzystając z Curplex podczas koloryzacji nie niszczymy włosów, co pozwala nam cieszyć się ich pięknym i zdrowym wyglądem nawet po mocno obciążających je zabiegach.

REKONSTRUKCJA JOICO

Poznaj jeden z najlepszych systemów rekonstrukcji włosów na świecie.

IMBIR AWAPUHI

Hawaje to ojczyzna bezcennego imbiru awapuhi. Dowiedz się jak Paul Mitchell połączył jego moc z kompleksem kera triplex.