KOSMETYKA CIAŁA

Przekłuwanie Uszu

W Ministerstwie Urody troska o Twoje zdrowie oraz bezpieczeństwo jest u nas priorytetem. Z tego też względu podczas zabiegu przekłuwania uszu stosujemy jedynie opatentowane instrumenty, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Przekłuwanie uszu wykonane jest precyzyjnie, bezpiecznie, higienicznie oraz szybko.
Do zabiegu przekłuwania uszu stosujemy kolczyki medyczne, które są hipoalergiczne. Nie zawierają one niklu, który znajduje się między innymi w złocie, srebrze czy platynie, zapewnia to bezpieczeństwo oraz minimalizuje możliwość wystąpienia alergii.

Przekłuwanie uszu jest zabiegiem inwazyjnym, dlatego też przez wykonaniem jakichkolwiek zabiegów, przedyskutujemy je z Tobą. Przede wszystkim zostanie ustalone miejsce, które zostanie przekłute, dobierzemy odpowiednie kolczyki oraz dokładnie omówimy jak przebiega cały zabieg.

BERNARD CASSIERE

W kosmetyce liczy się wiedza, doświadczenie i umiejętności. W połączeniu z doskonałym produktem tworzą harmonijną całość.

FIZJOTERAPIA

Rwa kulszowa, bóle w krzyżu, mięśniach i stawach. To niechlubne symbole naszych czasów, życia w biegu, w ciągłym napięciu. Dowiedz się jak może ci pomóc wizyta u specjalisty.