Strzyżenie

W TYM DZIALE

 

STRZYŻENIE DAMSKIE          STRZYŻENIE MĘSKIE          STRZYŻENIE DZIECIĘCE

Strzyżenie Włosów

 

Regularne strzyżenie włosów oraz stosowanie właściwych zabiegów pielęgnacyjnych pozwala uniknąć problemów z codziennym ich układaniem i modelowaniem. Włosy są atutem każdego z nas, muszą być jednak stosownie wypielęgnowane, mocne, lśniące oraz zdrowe. Aby nasze włosy zawsze wyglądały atrakcyjnie, powinniśmy pamiętać o regularnym ich odświeżaniu w salonie fryzjerskim. Odpowiednie strzyżenie włosów damskich pozwala otrzymać przynajmniej trzy różne fryzury – włosy gładkie i błyszczące, pełne dynamiki i puszyste oraz swobodnie i wysoko upięte. Nasi niezawodni fryzjerzy są profesjonalistami w swoim fachu i traktują każdego z klientów indywidualnie, a do strzyżenia ich włosów podchodzą z wielką pasją oraz zaangażowaniem – jak na artystę przystało, jest to ich swoiste dzieło sztuki.

W Ministerstwie Urody pomagamy wybrać odpowiednią fryzurę oraz strzyżenie włosów zarówno męskie jak i damskie, odpowiednio dostosowane do kształtu twarzy, rodzaju włosa czy stylu bycia klienta, a nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam bez problemu wybrać odpowiednią technikę strzyżenia względem każdego klienta. Oferujemy strzyżenie od lekkiego odświeżenia po gruntowną zmianę wizerunku.

Nasi styliści, pracujący na profesjonalnych produktach firmy JOICO, Cureplex oraz Paul Mitchell, są specjalistami z wieloletnim doświadczeń, którzy w dalszym ciągu nieustannie szkolą się, aby móc zaoferować Państwu najnowocześniejsze metody oraz techniki strzyżenia włosów. Wszystko po to, aby po wykonanym zabiegu wyszli Państwo z uśmiechem na twarzy – to dla nas największa satysfakcja.

Indywidualne

Podejście

W Ministerstwie Urody oferujemy szeroki wachlarz usług związanych ze strzyżeniem włosów, głównie można by go jednak podzielić na strzyżenie damskie, męskie oraz dziecięce. W przypadku każdego z nich, nasi fryzjerzy kładą szczególny nacisk na indywidualne dobranie fryzury tak, aby była ona kompatybilna z owalem twarzy, stylu czy zawodu naszego klienta. Podczas wykonywanej pracy niezwykle ważne jest dla nas to, aby po wyjściu z salonu nasi klienci mieli jak najmniej problemów z ponownym ułożeniem fryzury, a pierwszym krokiem aby uzyskać taki efektu jest odpowiednie strzyżenie – włosy układają się po nim praktycznie same. Nasi styliści, jak na prawdziwych pasjonatów przystało, za pomocą grzebienia i nożyczek potrafią czynić cuda!