Pielęgnacja

W TYM DZIALE

 

JOICO REKONSTRUKCJA          JOICO STYLER RECONSTRX          AWAPUHI          PAUL MITCHELL TEA TREE         

PIELĘGNACJA Z CUREPLEX          PIELĘGNACJA CZTERY PORY ROKU          PIELĘGNACJA INDYWIDUALNA

PIELĘGNACJA SKÓRY GŁOWY

Pielęgnacja

 

Farbowanie, modelowanie, prostowanie, rozjaśnianie czy nawet warunki atmosferyczne, to wszystko naraża nasze włosy na zniszczenie. W efekcie stają się one przesuszone, trudne do ułożenia czy matowe. Odpowiednia pielęgnacja włosów pozwoli temu zaradzić.
W Ministerstwie Urody oferujemy szeroki wybór usług z zakresu pielęgnacji włosów, które dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klientki. Jedną z kuracji jest system regeneracji włosów opracowany przez firmę JOICO. Ma on za zadanie naprawić uszkodzone włosy, dostarczając im sporą dawkę keratyny, dodatkowo wygładzając oraz nabłyszczając je. Wraz z JOICO dbamy również o to, aby stylizacja w naszym salonie była równoczesna z pielęgnacją włosów. Poprzez zastosowanie JOICO Styler ReconstRx, włosy są odbudowywane podczas prostowania, zachowując swój naturalny i zdrowy wygląd. Paul Mitchell dba o włosy naszych klientek poprzez serię produktów Awapuhi czy Tea Tree. Kosmetyki z pierwszej z nich są dedykowane włosom uwrażliwionym, odbudowując ubytki w keratynie, które mogły powstać na skutek farbowania albo zabiegów termicznych. Kolekcja Tea Tree to kuracja idealna dla włosów z tendencją do łupieżu. Działa ona niezwykle odświeżająco oraz oczyszczająco, zarówno na włosy jak i skórę głowy

Pielęgnacja włosów jest niezwykle istotna podczas koloryzacji czy innych zabiegów chemicznych, dlatego podczas takowych używamy produktów Cureplex, jako ich uzupełnienie. Jest to trójelementowy system pielęgnacji, który chroni nasze włosy przed uszkodzeniami chemicznymi.

Aby włosy były zdrowe i lśniące musimy wziąć pod uwagę fakt, iż pielęgnacja włosów musi być dostosowana indywidualnie. Ważnym aspektem jest również pora roku, gdyż w różnych okolicznościach pogodowych nasze włosy potrzebują różnych rzeczy.

Piękno

tkwi w zdrowiu

Pielęgnacja włosów powinna się rozpocząć od pielęgnacji skóry głowy, to od jej stanu zależy stan naszych włosów. W Ministerstwie Urody stosujemy produkty dedykowane pielęgnacji tej części naszego ciała. Zarówno kosmetyki Paul Mitchell (Awapuhi, Marula Oil czy Tea Tree) pozwalają utrzymać skórę głowy w doskonałym stanie, jak i również kosmetyki z serii Cliniscalp od JOICO, które zapobiegają wypadaniu włosów.
W Ministerstwie Urody pomożemy Ci dobrać odpowiednią pielęgnację włosów, dedykowaną specjalnie Tobie i Twoim cennym włosom.