W TYM DZIALE

 

KOLEKCJA ŚLUBNA          KOLEKCJA L’ENERGIE          KOLEKCJA XXL          KOLEKCJA NATURE

Fryzjerstwo

Artystyczne

Bycie fryzjerem to nie tylko bycie rzemieślnikiem, to przede wszystkim bycie artystą. Włosy są w tym przypadku, niezwykle wdzięcznym, materiałem na którym się pracuje. Fryzjerstwo artystyczne pozwala na upust całej siedzącej w nas kreatywności i pokazanie, iż Sztuka fryzjerska to Sztuka przez duże S.
Ilona Nalewajka we fryzjerstwie artystycznym radzi sobie doskonale, pokazując prawdziwy kunszt z każdą kolejną kolekcją. Bez względu czy chodzi o wystylizowanie prawdziwego dzieła sztuki na głowie Panny Młodej, czy o dopełnienie charakteryzacji na planie zdjęciowym.
To właśnie fryzjerstwo artystyczne pozwala na pokazanie w pełni tego, na co stać fryzjera.

Kolekcja Ślubna

 

Kolekcja powstała na potrzeby kobiet, które cenią sobie tradycję oraz dla tych, które preferują wyszukane stylizacje.

Kolekcja L’énergie

 

Prawdziwym natchnieniem była jednak francuska muzyka, będąca nieskalanym obliczem piękna, wrażliwości acz w dalszym ciągu charakternym.

Kolekcja XXL

 

Kolekcja XXL to wytwór nienasyconego apetytu artystycznego Ilony Nalewajki. Jak to typowa artystka, chce ona więcej i więcej, czego efektem jest niezwykła kolekcja XXL.

Kolekcja Nature

 

Dzikość i sztywność, ale jednocześnie przestrzeń i luka – to tym odznaczają się stylizację z Kolekcji Nature.

Szkolenia Fryzjerskie

Jak w prosty sposób zdobyć wiedzę o technikach umożliwiających stworzenie fryzury z kolekcji? Sprawdź szkolenia stacjonarne i pozamiejscowe w całej Polsce!

Professional

Szukasz fryzjera-stylisty, który na planie zdjęciowym czuje się jak ryba w wodzie? Skontaktuj się z Iloną i dograj szczegóły!