Usługi Fryzjerskie

Strzyżenie

Włosy są atutem każdego z nas, muszą być jednak stosownie wypielęgnowane, mocne, lśniące oraz zdrowe. Aby nasze włosy zawsze wyglądały atrakcyjnie, powinniśmy pamiętać o regularnym ich odświeżaniu w salonie fryzjerskim.

Upięcia

 

Upięcia bardziej finezyjne nie muszą nam się kojarzyć jedynie z wielkimi wyjściami czy imprezami okolicznościowymi – idealnie nadają się również na co dzień.

Koloryzacja

 

Rodzajów koloryzacji włosów jest bardzo wiele, mogą być to proste pasemka, farbowanie jednolite, 3D, ombre, sombre oraz wiele innych.

Pielęgnacja

 

Farbowanie, modelowanie, prostowanie, rozjaśnianie czy nawet warunki atmosferyczne, to wszystko naraża nasze włosy na zniszczenie. Odpowiednia pielęgnacja włosów pozwoli temu zaradzić.

Trudne Przypadki

 

Zdarzyło Ci się wyjść od fryzjera z płaczem? Czy po zobaczeniu efektów samodzielnie wykonywanego zabiegu pomyślałaś, że jedyne co Cię uratuje to ścięcie włosów na krótko? Nie jesteś sama!

Usługi Fryjzerskie

W MINISTERSTWIE URODY

Ministerstwo Urody to miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie oraz piękna i zdrowia Twoich włosów. Usługi fryzjerskie w naszym wykonaniu to połączenie nowoczesnego podejścia z wyczuciem smaku, gdzie za priorytet stawiamy sobie dbałość o stan Twoich włosów. Oferujemy Państwu szeroki zakres usług fryzjerskich, od strzyżenia, upięć i modelowania, przez regenerację włosów i ratowanie ich po nieudanych zabiegach, po koloryzację z wykorzystaniem najlepszych dostępnych na rynku produktów; JOICO, Cureplex i Paul Mitchell. Z troski o naszych klientów wprowadziliśmy usługi z zakresu redukcji stresu dnia codziennego w postaci specjalistycznych masaży głowy połączonych z aromaterapią. Chcemy ciągle podnosić poziom naszych usług fryzjerskich, dlatego też często bierzemy udział w profesjonalnych szkoleniach.