FIZJOTERAPIA

Terapia Na Zestresowany Kark

Ból karku jest dolegliwością, która dotyka wiele osób a związane jest to z siedzącym trybem życia oraz rozwojem cywilizacji. Najczęstsza przyczyną bólu jest napięcie mięśni oraz przeciążenie kręgów kręgosłupa, które może być spowodowane przez długie siedzenie przy biurku, przeciągi, stres czy też po prostu spanie w nieodpowiedniej pozycji. To wszystko może powodować ból. Terapia na zestresowany kark sprawia, że dolegliwości bólowe są złagodzone a mięśnie karku rozluźniają się.

Terapia na zestresowany kark to umiejętne zastosowanie odpowiednich metod masażu oraz specjalistycznych ćwiczeń, które pozwolą na zmniejszenie się dolegliwości bólowych. Ćwiczenia stosowane podczas terapii na zestresowany kark to ćwiczenia rozciągające, wzmacniające mięśnie szyi oraz mięśnie karku.

BERNARD CASSIERE

W kosmetyce liczy się wiedza, doświadczenie i umiejętności. W połączeniu z doskonałym produktem tworzą harmonijną całość.

FIZJOTERAPIA

Rwa kulszowa, bóle w krzyżu, mięśniach i stawach. To niechlubne symbole naszych czasów, życia w biegu, w ciągłym napięciu. Dowiedz się jak może ci pomóc wizyta u specjalisty.