Masaż

W TYM DZIALE

 

MASAŻ KLASYCZNY KRĘGOSŁUPA          MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI          MASAŻ RELAKSACYJNY

Masaż

 

Masaż polega na wykonywaniu zespołu ruchów które wywierają ucisk na tkanki, wykonywanych przez masażystę w określonym tempie oraz z określoną siłą zgodnie z przebiegiem mięśni, tkanek, naczyń krwionośnych i limfatycznych, od ich obwodu do serca. Wykonany musi być rytmicznie, bez rozciągania skóry. Ma na celu właściwości lecznicze, relaksacyjne lub aby przygotować mięśnie do wysiłku. Rodzajów masażu jest bardzo dużo, jednak masaż w Częstochowskim Ministerstwie Urody wykonywany jest głównie w formie relaksacyjnej, masażu kręgosłupa oraz masażu z użyciem gorących kamieni. Technik masażu jest tak wiele, jak jego rodzajów. Głównie wykorzystywanymi są technika głaskania, rozcierania, ugniatania, ucisków, ruchów biernych, uderzenia, wibracyjna, oklepywania, roztrząsania oraz wyciskania.

Masaż jest świetnym rozwiązaniem na zredukowanie stresu, pozbycie się zmęczenia dnia codziennego czy uwolnienia od problemów. Masaż jest doskonałym relaksem zarówno dla ciała jak i duszy, łagodzi dolegliwości bólowe stawów oraz mięśni, ujędrnia i wygładza skórę. Jest on czystą przyjemnością, luksusem, niecodziennym doznaniem, które będąc wzbogacone o doznania smakowe, zapachowe, muzykę, ciepło, styczność z wytworami natury, obcowanie z ogniem sprawi, iż stanie się przeżyciem niezapomnianym, które zapragniesz powtarzać regularnie.

Masaż relaksacyjny pozwala oderwać się od codziennych problemów oraz wyeliminować dolegliwości bólowe i zwiększone napięcie mięśniowe. Szczególnie polecany jest osobom, które na co dzień żyją w biegu i w stresie. Klasyczny masaż kręgosłupa najczęściej wykonywany jest w celu leczenia chorób oraz ich zapobieganiu. Pozwala rozluźnić napięte mięśnie oraz działa odprężająco na psychikę. Masaż z użyciem gorących kamieni rozluźnia, niweluje ból oraz przywraca równowagę energetyczną w mięśniach oraz stawach. Wykorzystuje się do niego rozgrzane wulkaniczne bazaltowe kamienie. Dostarczają one ciepło bezpośrednio do tkanek głębokich.

Kojąca

Atmosfera

Masaż Częstochowa w Ministerstwie Urody wykonywany jest w przyjaznej i komfortowej atmosferze, która z pewnością pomaga w pełni się zrelaksować.
Poszukując miejsca idealnego na masaż w Częstochowie zwróć koniecznie uwagę na naszą ofertę. W Ministerstwie Urody korzystamy z usług doświadczonego, dyplomowanego masażysty, którego ręce czynią cuda! Masaż w Częstochowie? Tylko w Ministerstwie Urody!