STRZYŻENIE

Strzyżenie Dziecięce

Strzyżenie dziecięce to zadanie niełatwe, a na pewno pełne przygód. Najmłodsi klienci są często tymi najbardziej wymagającymi, a siedzenie bez ruchu na fryzjerskim fotelu szybko powoduje u nich znudzenie i chęć na psoty. Odpowiednie podejście zespołu oraz przyjazna atmosfera w salonie pozwolą na szybkie i sprawne wykonanie fryzury, a dla mamy i jej pociechy strzyżenie dziecięce przestanie być stresującą sytuacją. Tak właśnie jest u nas – nasi fryzjerzy odznaczają się doskonałym podejściem do dzieci oraz wzbudzają ich zaufanie. Wizyta w Ministerstwie Urody kojarzyć się będzie maluchom jako doskonała zabawa! Dzieci są zawsze u nas mile widziane, a dzieciaki poniżej czterech lat są strzyżone za darmo.

Dodatkowo zadbaliśmy, aby nasz salon był przyjazny i przygotowany na każdą dziecięcą wizytę. Dzięki systemowi rekuperacji powietrze w Ministerstwie Urody jest zawsze odpowiednio oczyszczone, a dla świeżo upieczonych mam mamy odpowiednią przestrzeń do przewijania maluchów czy karmienia piersią. Starsze dzieci mogą wyżyć się artystycznie na tablicy do rysowania, czy w ciepłe dni pobawić się na świeżym powietrzu w salonowym ogródku.

REKONSTRUKCJA JOICO

Poznaj jeden z najlepszych systemów rekonstrukcji włosów na świecie.

IMBIR AWAPUHI

Hawaje to ojczyzna bezcennego imbiru awapuhi. Dowiedz się jak Paul Mitchell połączył jego moc z kompleksem kera triplex.