UPIĘCIA

Upięcia Ślubne

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu kobiety, nic więc dziwnego, że każda Panna Młoda chce się czuć wyjątkowo w tym szczególnym dniu. Upięcia ślubne muszą współgrać z charakterem sukienki, sylwetką i urodą Panny Młodej oraz jej temperamentem. Ślubna fryzura nie powinna przytłaczać reszty stylizacji, a jedynie idealnie ją dopełniać.
Decydując się na konkretne upięcie ślubne powinniśmy wziąć pod uwagę przede wszystkim naszą wygodę, w wybranym przez nas uczesaniu powinnyśmy się czuć swobodnie, aby móc przetańczyć w nim całą noc!

 

Jeśli chodzi o upięcia ślubne wybór jest niesamowicie szeroki. Aktualnie panuje moda na pełen naturalności styl BOHO, acz prym wiodą niezmiennie klasyczne warkocze, w przeróżnych wariacjach. W naszej ofercie znajdą państwo rozwiązania klasyczne i te bardziej awangardowe, z welonem oraz bez welonu, z ozdobami czy bez – upięcie dobieramy indywidualnie do potrzeb klientek.

REKONSTRUKCJA JOICO

Poznaj jeden z najlepszych systemów rekonstrukcji włosów na świecie.

IMBIR AWAPUHI

Hawaje to ojczyzna bezcennego imbiru awapuhi. Dowiedz się jak Paul Mitchell połączył jego moc z kompleksem kera triplex.