Kolekcja XXL

Kolekcja XXL to wytwór nienasyconego apetytu artystycznego Ilony Nalewajki. Jak to typowa artystka, chce ona więcej i więcej, czego efektem jest ta niezwykła kolekcja. Wzorowana na trendach z lat 60. XX wieku, kolekcja XXL odznacza się wyjątkowo obszernymi kompozycjami na głowie. Fryzury które powstały z połączenia dwóch smaków: gładzizny oraz kłosa, okazały się strzałem w dziesiątkę które pokochały nasze klientki.
Podczas szkoleń autorskich prowadzonych przez Ilonę Nalewajkę upięcia z kolekcji XXL wykorzystywane są na warsztatach z Awangardy (stage 3).
Fryzury z kolekcji XXL dopasowywane są indywidualnie dla każdej z klientek tak, aby w jak najlepszy sposób komponowały się z jej urodą, oraz biorąc pod uwagę jej osobiste preferencje dotyczące upięcia.

 

Galeria

Szkolenia Fryzjerskie

Jak w prosty sposób zdobyć wiedzę o technikach umożliwiających stworzenie fryzury z kolekcji? Sprawdź szkolenia stacjonarne i pozamiejscowe w całej Polsce!

Professional

Szukasz fryzjera-stylisty, który na planie zdjęciowym czuje się jak ryba w wodzie? Skontaktuj się z Iloną i dograj szczegóły!