KOSMETYKA TWARZY

Peeling Kawitacyjny

Peeling kawitacyjny jest nowoczesną metodą pozwalającą na dokładne oczyszczenie skóry z martwych komórek naskórka oraz wszelkich jej zanieczyszczeń, wykorzystując ultradźwięki, a konkretniej wywołany przez nie efekt kawitacji. Owe zjawisko polega na powstawaniu drobnych pęcherzyków gazu w cieczy, które pojawiają się pod wpływem drgań łopatki do peelingu emitującej fale ultradźwiękowe. Podczas gdy pęcherzyki te się powiększają, gwałtownie pękają, co skutkuje rozbiciem martwych komórek rogowej warstwy skóry, oraz usuwaniu jej zanieczyszczeń.

Peeling kawitacyjny jest zabiegiem uniwersalnym, odpowiednim dla każdego typu cery bez względu na wiek. Zabieg ten działa przeciwbakteryjnie, przeciwwirusowo oraz przeciwgrzybicznie. Peeling kawitacyjny polecany jest głównie osobom z wrażliwą skórą, gdyż w sposób bezbolesny dokładnie ją oczyszcza.

BERNARD CASSIERE

W kosmetyce liczy się wiedza, doświadczenie i umiejętności. W połączeniu z doskonałym produktem tworzą harmonijną całość.

FIZJOTERAPIA

Rwa kulszowa, bóle w krzyżu, mięśniach i stawach. To niechlubne symbole naszych czasów, życia w biegu, w ciągłym napięciu. Dowiedz się jak może ci pomóc wizyta u specjalisty.