Koloryzacja

W TYM DZIALE

 

KOLOR JEDNOLITY          BALEJAŻ          REFLEKS SŁONECZNY          OMBRE          SOMBRE

          KOLORYZACJA 3D          KOLORYZACJA MULTIKOLOR          KOLORYZACJA Z CUREPLEX          DEKOLORYZACJA

Koloryzacja

 

Koloryzacja włosów ma na celu zmianę naturalnego ich koloru za pomocą odpowiednich barwników pochodzenia naturalnego lub syntetycznego. Koloryzację włosów, w zależności od trwałości uzyskanych efektów, można podzielić na trwałą, półtrwałą albo krótkotrwałą. Włosy uzyskują swoją naturalną barwę po koloryzacji krótkotrwałej. Rodzajów koloryzacji włosów jest bardzo wiele, mogą być to proste pasemka, farbowanie jednolite, 3D, ombre, sombre oraz wiele innych.
Koloryzacja włosów w Ministerstwie Urody to czysta przyjemność. Nasi fryzjerzy dopasują farbę idealną dla Twoich włosów na podstawie ich struktury, koloru wyjściowego czy kondycji włosów. Kolor dobierany jest również na podstawie karnacji czy uczesania. Ważne jest dla nas Twoje zadowolenie, więc przed podjęciem jakichkolwiek zabiegów przeprowadzamy wywiad, aby efekt koloryzacji był dokładnie taki, jaki oczekiwałaś. Jesteśmy profesjonalistami, więc nie podejmujemy się farbowaniu włosów które zagrażają ich zdrowiu.

W naszym salonie pracujemy jedynie na najlepszych, sprawdzonych produktach – farbach JOICO oraz Paul Mitchell. Farby te są naturalne, bezpieczne i działają regeneracyjnie na włosy. Podczas farbowania włosów stosujemy również produkty Cureplex, dzięki czemu włosy są dodatkowo chronione. Produkt ten został stworzony specjalnie, aby zabezpieczać strukturę włosów a także aby zapobiegać uszkodzeniom które mogły powstać podczas zabiegu. Ochrona włosów podczas farbowania, przy zastosowaniu produktów Cureplex, zapewniona jest dzięki zastosowanej w nich technologii Nio-Protect, a aktywne składniki wnikają do wnętrza włosów dzięki systemowi Niosome.

W naszym salonie wiemy, że zabieg farbowania włosów może być męczący przez czas potrzebny na poprawne jego wykonanie. Właśnie dlatego, dla Waszej wygody, stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju Color Bar, gdzie podczas zabiegu można się zrelaksować, przejrzeć najnowsze magazyny, wypić ulubiony napój czy po prostu poplotkować z koleżanką.

Pielęgnacja

po koloryzacji

Wiemy, jak ważna jest pielęgnacja włosów farbowanych, właśnie dlatego pomagamy dobrać odpowiednie kosmetyki oraz zabiegi, aby nasz wymarzony kolor utrzymał się na włosach jak najdłużej. Po zabiegu koloryzacji włosów powinnyśmy nawilżać włosy tak często jak to możliwe, oraz regenerować je za pomocą preparatów do tego przeznaczonych. Aby kolor pozostał jak najdłużej wyrazisty powinnyśmy stosować szampony oraz odżywki dedykowane włosom farbowanym.