MASAŻ

Masaż Gorącymi Kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami to doskonałe rozwiązanie dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu człowieka, relaksuje oraz regeneruje on całe ciało. Do masażu używa się gorących bazaltowych kamieni, a ciepło z nich płynące podczas gdy w powolnych ruchach wykonuje się nimi masaż pozwala na całkowite rozluźnienie napiętych mięśni. Masaż gorącymi kamieniami łączy w sobie kilka technik terapeutycznych, takich jak termoterapia, masaż limfatyczny, elementy masażu klasycznego czy aromaterapię.
Technika ta opiera się na dalekowschodnim systemie filozoficznym, według którego w ciele człowieka znajdują się źródła energii, zwane czakrami. To właśnie okolice czakr, ale tylko tych istotniejszych, poddawane są masażowi.

Masaż gorącymi kamieniami doskonale odżywia skórę, poprawiając jej elastyczność oraz jędrność, poprawia również jej ukrwienie i dotlenienie. Jest on pomocny przy kuracjach antycellulitowych, poprawia krążenie krwi oraz intensywnie odpręża. Ma również zbawienny wpływ na mięśnie, regenerując je po urazach, poprawia ich elastyczność oraz wzmacnia, poprawiając tym samym wydolność organizmu.

BERNARD CASSIERE

W kosmetyce liczy się wiedza, doświadczenie i umiejętności. W połączeniu z doskonałym produktem tworzą harmonijną całość.

FIZJOTERAPIA

Rwa kulszowa, bóle w krzyżu, mięśniach i stawach. To niechlubne symbole naszych czasów, życia w biegu, w ciągłym napięciu. Dowiedz się jak może ci pomóc wizyta u specjalisty.