KOSMETYKA CIAŁA

Sonoforeza

Sonoforeza jest zabiegiem wykorzystującym fale ultradźwiękowe. Wprowadza on, za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowice, substancje czynne w głąb skóry. Owe substancje zostają dobrane indywidualnie względem potrzeb skóry oraz odpowiednio do jej rodzaju. Sonoforeza jest zabiegiem idealnym dla każdego, kto oczekuje odżywienia, pielęgnacji oraz regeneracji skóry, przy jednoczesnym odprężeniu całego ciała. Sonoforeza wskazana jest, gdy na skórze występują blizny, trądzik pospolity oraz różowaty, odmrożenia, rozszerzone naczynia włosowate oraz nerwica naczyniowa.

Zabieg ten pomaga również w spłycaniu zmarszczek, ujędrnianiu skóry oraz usuwaniu cellulitu. Przynosi on wiele korzyści tym, którzy chcą poprawić swój wygląd. Sonoforezie mogą poddać się osoby w każdym wieku, bez względu na płeć.

BERNARD CASSIERE

W kosmetyce liczy się wiedza, doświadczenie i umiejętności. W połączeniu z doskonałym produktem tworzą harmonijną całość.

FIZJOTERAPIA

Rwa kulszowa, bóle w krzyżu, mięśniach i stawach. To niechlubne symbole naszych czasów, życia w biegu, w ciągłym napięciu. Dowiedz się jak może ci pomóc wizyta u specjalisty.