KOSMETYKA TWARZY

Pielęgnacja Bernard Cassiere

Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych skóry twarzy, szyi oraz dekoltu z wykorzystaniem kosmetyków pielęgnacyjnych Bernard Cassiere. Kosmetyki te opierają się jedynie na naturalnych składnikach, co daje nam gwarancje tolerancji przez skórę. Filozofia marki opiera się na kompleksowym podejściu do pielęgnacji. Charakteryzuje się to tym, iż poza propozycją zabiegu oraz odpowiedniego produktu do profilaktyki skóry o danym profilu, bierze też pod uwagę zaburzenia występujące pod wpływem wszelkich czynników zewnętrznych, zmian klimatycznych oraz wewnętrznych problemów. Pielęgnacja Bernard Cassiere odznacza się podejściem, iż nadrzędną rolą kosmetyczki jest praca nad zachowaniem równowagi skóry klienta, a proponowane produkty mają być narzędziem do wypełnienia owej roli.

Nasza zaufana kosmetyczka dobierze produkty właściwe dla naszej skóry, dlatego też Pielęgnacja Bernard Cassiere odpowiednia jest dla wszystkich. Wykonujemy zabiegi przeciwtrądzikowe, łagodzące, nawilżająco-odżywcze, dotleniające, odżywcze ze złotem oraz odmładzające

BERNARD CASSIERE

W kosmetyce liczy się wiedza, doświadczenie i umiejętności. W połączeniu z doskonałym produktem tworzą harmonijną całość.

FIZJOTERAPIA

Rwa kulszowa, bóle w krzyżu, mięśniach i stawach. To niechlubne symbole naszych czasów, życia w biegu, w ciągłym napięciu. Dowiedz się jak może ci pomóc wizyta u specjalisty.