KOSMETYKA TWARZY

Oczyszczanie manualne Bernard Cassiere

Prawidłowe oczyszczenie twarzy jest zabiegiem, od którego należy rozpocząć pielęgnację skóry lub jej leczenie. Wszystkie zabiegi kosmetyczne powinny być nim poprzedzone, aby ich efekt był pełniejszy. Oczyszczanie manualne skóry jest zabiegiem nie tylko dla cery trądzikowej albo tłustej, ale dla każdego jej rodzaju. Podstawowymi wskazaniami do wykonania zabiegu oczyszczania manualnego jest trądzik, zmiany grudkowo-krostkowe, łojotok, zamknięte oraz otwarte zaskórniki oraz mocno zanieczyszczona skóra.
Zabieg ten opiera się na ręcznym usuwaniu zmian o charakterze niezapalnym. Po zabiegu skóra jest matowa a pory są zwężone. Pozwala on również odzyskać świeżość oraz delikatność skóry, działa bakteriobójczo, reguluje pracę gruczołów łojowych

Oczyszczanie manualne powoduje również lepsze wchłanianie substancji aktywnych przez skórę. W Ministerstwie Urody oczyszczanie manualne wykonujemy na bazie kosmetyków francuskiej firmy Bernard Cassiere. Partie ciała które poddajemy oczyszczeniu to twarz lub plecy.

BERNARD CASSIERE

W kosmetyce liczy się wiedza, doświadczenie i umiejętności. W połączeniu z doskonałym produktem tworzą harmonijną całość.

FIZJOTERAPIA

Rwa kulszowa, bóle w krzyżu, mięśniach i stawach. To niechlubne symbole naszych czasów, życia w biegu, w ciągłym napięciu. Dowiedz się jak może ci pomóc wizyta u specjalisty.