KOSMETYKA TWARZY

Makijaż

Za pomocą makijażu można wydobyć to, co najlepsze z każdej kobiety. Makijaż codzienny różni się jednak od makijażu okolicznościowego, także planując wesele, wybierając się na bankiet czy ważne przyjęcie pozwól nam zająć się Twoim wizażem. Makijaż okolicznościowy tworzony jest indywidualnie, a wizażystka bierze pod uwagę takie czynniki jak kształt twarzy, koloryt i stan skóry, wiek, okazję oraz naszą kreację nań. Dobierzemy kosmetyk odpowiednio dla każdego typu cery, nawet tego najbardziej wymagającego. Podczas wykonywania makijażu okolicznościowego stosujemy jedynie sprawdzone, profesjonalne kosmetyki.

Dbając o higienę pracy pędzle są prane oraz dezynfekowane po każdym użyciu, dodatkowo zwracamy ogromną uwagę na to, aby kosmetyki przez nas stosowane były zawsze świeże i dobrej jakości.

BERNARD CASSIERE

W kosmetyce liczy się wiedza, doświadczenie i umiejętności. W połączeniu z doskonałym produktem tworzą harmonijną całość.

FIZJOTERAPIA

Rwa kulszowa, bóle w krzyżu, mięśniach i stawach. To niechlubne symbole naszych czasów, życia w biegu, w ciągłym napięciu. Dowiedz się jak może ci pomóc wizyta u specjalisty.