KOSMETYKA CIAŁA

Pedicure

Pedicure jest zabiegiem kosmetycznym, obejmującym pielęgnację skóry i paznokci stóp. Po jego wykonaniu stopy wyglądają estetycznie oraz są zrelaksowane. Zabieg pedicure zawiera kąpiel stóp z odpowiednim preparatem którego zadaniem jest zmiękczenie skóry oraz delikatne złuszczenie naskórka w postaci peelingu. Następnie nadawany jest odpowiedni kształt płytce paznokcia oraz usuwany jest zrogowaciały naskórek ze stóp i paznokci. Płytka paznokcia, w zależności od oczekiwań klienta, jest polerowana lub malowana na samodzielnie wybrany kolor. Zabieg kończy się nałożeniem maski na stopy, w celu odżywienia skóry.

Zabieg ten polecany jest wszystkich osób, które chcą mieć piękne i wypielęgnowane stopy.  Przywraca on stopom zadbany i estetyczny wygląd.

BERNARD CASSIERE

W kosmetyce liczy się wiedza, doświadczenie i umiejętności. W połączeniu z doskonałym produktem tworzą harmonijną całość.

FIZJOTERAPIA

Rwa kulszowa, bóle w krzyżu, mięśniach i stawach. To niechlubne symbole naszych czasów, życia w biegu, w ciągłym napięciu. Dowiedz się jak może ci pomóc wizyta u specjalisty.