KOSMETYKA CIAŁA

Manicure

Każda kobieta chce mieć piękne, zadbane paznokcie, jest to przecież poniekąd nasza wizytówka. Manicure może być francuski, żelowy, hybrydowy – jest naprawdę wiele sposobów na zadbane paznokcie.
Podczas klasycznego zabiegu manicure nadaje się paznokciom odpowiedni kształt, odsuwa lub wycina skórki wokół paznokci, wykonywany jest peeling dłoni oraz nakładany jest na nie krem. Na paznokcie nakłada się odżywkę, po czym nakłada się specjalny lakier, który ma zabezpieczać płytkę przez łamaniem, usztywnić ją oraz nadać jej połysk. Na koniec zabiegu nakłada się na dłonie specjalny olejek pielęgnacyjny. W Ministerstwie Urody wykonujemy również zabiegi parafinowe na dłonie.

Manicure to zabieg, po którym dłonie oraz paznokcie wyglądają bardzo estetycznie, ale również są odpowiednio odżywione i nawilżone. Zabieg ten jest kompleksową pielęgnacją skóry i paznokci.

BERNARD CASSIERE

W kosmetyce liczy się wiedza, doświadczenie i umiejętności. W połączeniu z doskonałym produktem tworzą harmonijną całość.

FIZJOTERAPIA

Rwa kulszowa, bóle w krzyżu, mięśniach i stawach. To niechlubne symbole naszych czasów, życia w biegu, w ciągłym napięciu. Dowiedz się jak może ci pomóc wizyta u specjalisty.