FIZJOTERAPIA

Terapia Tkanek Miękkich

Terapia tkanek miękkich polega na wykorzystaniu technik podobnych do masażu w celach diagnostycznych oraz przy leczeniu zaburzeń w obrębie tkanek ciała ludzkiego. Techniki wykorzystywane w tej terapii to między innymi energizacja mięśni, rozluźnianie mięśniowo-powięziowe, techniki aktywnego rozluźniania oraz terapię punktów spustowych. Terapia tkanek miękkich jest niezwykle skuteczna przy leczeniu dysfunkcji narządu ruchu związanymi ze zwiększonym napięciem mięśniowym, przykurczem tkankowym, co prowadzi do ograniczenia ruchomości w stawach.

Terapia tkanek miękkich może być stosowana samodzielnie lub jako uzupełnienie innych form terapii. Stosuje się ją w ostrych jak i przewlekłych stanach zapalnych, a jej największą korzyścią jest przywrócenie równowagi mięśniowej oraz funkcjonalności stawów.

BERNARD CASSIERE

W kosmetyce liczy się wiedza, doświadczenie i umiejętności. W połączeniu z doskonałym produktem tworzą harmonijną całość.

FIZJOTERAPIA

Rwa kulszowa, bóle w krzyżu, mięśniach i stawach. To niechlubne symbole naszych czasów, życia w biegu, w ciągłym napięciu. Dowiedz się jak może ci pomóc wizyta u specjalisty.