Sukces kolekcji L'énergie

Autorska metoda upinania włosów podbija serca fryzjerów w całej Polsce!

Kategorie

Sukces kolekcji L’énergie

Aby stworzyć kolekcję idealną potrzebne jest natchnienie oraz odpowiednie umiejętności. Takimi niewątpliwie może pochwalić się Ilona Nalewajka. Jeśli chodzi o natchnienie, też podczas tworzenie kolekcji L’énergie by Ilona Nalewajka go nie brakowało. Ilona jest artystką z prawdziwego zdarzenia, nic więc dziwnego że zamysł kolekcji przyszedł do niej we śnie! L’énergie by Ilona Nalewajka przyśniło się jej twórczyni, która zaraz po przebudzeniu przeniosła ten piękny obraz w głowie na manekiny fryzjerskie. Sama Ilona mówi, iż L’énergie by Ilona Nalewajka powstała w czasie dużych zmian i sporego chaosu w jej życiu. Ukojenie dała jej rodzina, sen, cisza, małe radości, ale również francuska muzyka. Delikatna, piękna, wrażliwa ale również silna i z charakterem – taka jest francuska muzyka i taka również jej kolekcja L’énergie by Ilona Nalewajka. Całość kolekcji opiera się na pięknym, artystycznym splocie jakim jest kłos. Jego magiczny wygląd nadaje całej kolekcji plastyczny i swobodny kształt, a fryzury odznaczają się niesamowitą obojętnością oraz wytrzymałością.

Kolekcja L’énergie by Ilona Nalewajka powstała przy współpracy Ilony z marką Paul Mitchell i przy wykorzystaniu kosmetyków tej firmy. Pozwalają one na kreowanie kształtów i wydobywanie brzmień z włosów bez zbędnego wysiłku. Precyzyjnie dobrane produkty Paul Mitchell pozwolą na otrzymanie wymarzonego efektu niesplątanych, grzecznych albo też szalenie dzikich i niespokojnych włosów. Kosmetyki Paul Mitchell w rękach prawdziwych artystów fryzjerstwa są narzędziem, bez którego ciężko się obejść.

Warsztaty Simply&Easy, które powstały z wykorzystaniem kolekcji L’énergie by Ilona Nalewajka cieszą wciąż rosnącą popularnością. Odkąd powstała kolekcja miejsca na warsztatach zapełniają się błyskawicznie! Ilona opanowała sztukę kłosowania tak znakomicie, że praktycznie każdy fryzjer chce od niej wiedzę na temat tego pięknego splotu pobierać. Uznane w całej Polsce warsztaty Simply&Easy podzielone są na trzy etapy – stage1, stage 2 oraz stage3. Podczas pierwszego z nich uczestnicy nabierają umiejętności z zakresu kłosowania, oparty jest on na kolekcji L’énergie by Ilona Nalewajka. Podczas drugiego uczniowie nabywają umiejętności dotyczące kreacji nowych kształtów oraz struktur, trzeci etap wykorzystuje natomiast umiejętności nabyte podczas dwóch pierwszych, i dotyczy Awangardy.