Kolekcja Ślubna

 

Mając na uwadze odmienne gusta i potrzeby, a jednocześnie dominujące pragnienie olśniewającego wyglądu każdej Panny Młodej, stworzyłam dogłębnie przemyślaną kolekcję ślubną. Kolekcja powstała na potrzeby kobiet, które cenią sobie tradycję oraz dla tych, które preferują wyszukane stylizacje. Zawsze stawiam jednak na niepowtarzalny styl i kreatywność! Inspirację stanowiło moje subiektywne wyobrażenie na temat elegancji, uroku i wdzięku, które powinny emanować z wizerunku Panny Młodej. Moc tej kolekcji to tajemnica czekająca na odkrycie, ukryta w prostocie sekcji i narzędzi. Każda z fryzur łączy w sobie trzy nieskomplikowane elementy aby finalnie stanowić całość tego wyjątkowego dnia.

Kolekcja L’énergie

Doświadczenie oraz doskonałe wyczucie Ilony Nalewajki zostało docenione przez markę Paul Mitchell, której to ambasadorem od paru lat jest Ilona. Kolekcja L’énergie zrodziła się z inspiracji produktami Paul Mitchell. Są one połączeniem harmonijnego ducha z dynamiką i eksplozją zapachów. A odpowiednio dobrany produkt pozwoli zapanować nad każdym rodzajem włosów, umożliwiając wystylizowanie ich w nawet najkreatywniejszy z pomysłów. Kolekcja L’énergie powstała w specyficznym dla Ilony momencie, w którym to w jej życiu zachodziło wiele, często, chaotycznych zmian. Momentem wytchnienia w tym okresie była rodzina, cisza, sen oraz te dobre, udane dni. Prawdziwym natchnieniem była jednak francuska muzyka, będąca nieskalanym obliczem piękna, wrażliwości acz w dalszym ciągu charakternym. Kolekcja L’énergie opiera się na metodzie splotu włosów, kłosowaniu.

Kolekcja XXL

 

Kolekcja XXL to wytwór nienasyconego apetytu artystycznego Ilony Nalewajki. Jak to typowa artystka, chce ona więcej i więcej, czego efektem jest niezwykła kolekcja XXL. Wzorowana na trendach z lat 60. XX wieku, kolekcja XXL odznacza się wyjątkowo obszernymi kompozycjami na głowie. Fryzury które powstały z połączenia dwóch smaków: gładzizny oraz kłosa, okazały się strzałem w dziesiątkę które pokochały nasze klientki. Podczas szkoleń autorskich prowadzonych przez Ilonę Nalewajkę upięcia z kolekcji XXL wykorzystywane są na warsztatach z Awangardy (stage 3). Fryzury z kolekcji XXL dopasowywane są indywidualnie dla każdej z klientek tak, aby w jak najlepszy sposób komponowały się z jej urodą, oraz biorąc pod uwagę jej osobiste preferencje dotyczące upięcia.

Kolekcja Nature

Natura od zawsze była jedną z najlepszych inspiracji dla artystów. Bogactwo form, kolorów czy kompozycji zachwyciło już niejednego, a zachwyt ten był początkiem czegoś nowego, wspaniałego i twórczego. Nie inaczej było w przypadku Kolekcji Nature stworzonej przez Ilonę Nalewajkę. Inspirację dla nowej kolekcji znalazła ona podczas jednego z samotnych spacerów, zrywając kolorowe trawy i kontemplując piękno natury. To z zachwytu nad nimi, ale również nad spokojem towarzyszącym temu spacerowi, pełnego tajemnic lasu oraz wiatru wprawiającego rośliny w ruch powstała Kolekcja Nature oraz technika „trawy”. Dzikość i sztywność, ale jednocześnie przestrzeń i luka – to tym odznaczają się stylizację z Kolekcji Nature.

Szkolenia Fryzjerskie

Jak w prosty sposób zdobyć wiedzę o technikach umożliwiających stworzenie fryzury z kolekcji Ilony Nalewajki? Sprawdź szkolenia stacjonarne i pozamiejscowe w całej Polsce!

Professional

Szukasz fryzjera-stylisty, który na planie zdjęciowym czuje się jak ryba w wodzie? Skontaktuj się z Iloną i dograj szczegóły!