JOICO CliniScalp

Pielęgnacja skóry głowy

Ostatnie wpisy

Kategorie

Joico – CliniScalp

Wiele osób, zarówno kobiet jak i mężczyzn, ma do czynienia z nieznośnym problemem wypadania włosów. Zjawisko to jest niezwykle powszechne oraz bardzo nieprzyjemne, które to doświadczane jest przez coraz więcej osób. Problem wypadania włosów może się natężać przez stres, przemęczenie czy w związku ze zmianami pór roku. Niezawodna marka JOICO wyszła tym osobom naprzeciw tworząc linię produktów JOICO Cliniscalp. Są one odpowiedzią na problem wypadania oraz osłabiania włosów. Kosmetyki te zawierają jedynie naturalne składniki, witaminy oraz nowoczesne technologie, które w połączeniu zapewniają nam oszałamiająco dobre rezultaty.
Produkty JOICO Cliniscalp w sposób dokładny oczyszczają skórę głowy z nadmiaru sebum, usuwają zanieczyszczenia środowiska, dostarczają nieodzowne składniki odżywcze do skóry głowy oraz mieszków włosowych, wzmacniają mikrokrążenie skóry głowy przygotowując ją do planowanego leczenia a dodatkowo wzmacniają włosy. Produkt ten przyczynia się również do wzrostu zdrowych, grubszych włosów.

System JOICO Cliniscalp to przygotowana przez producenta seria niezależnych kosmetyków pielęgnacyjnych dla dwóch grup włosów, tj. normalnych oraz włosów narażonych na zabiegi chemiczne takie jak np. farbowanie. Każda z serii składa się na 3 stopniową kurację, która w sposób wielotorowy oddziałuje na skórę głowy i mieszki włosowe w taki sposób, aby zoptymalizować jej środowisko, zapewniając w ten sposób zwiększony wzrost włosów. System Cliniscalp zawierają unikalne formuły, na które składają się starannie skomponowane kombinacje składników botanicznych, ekstraktów oraz witamin połączonych nowoczesną technologią, która zapewnia synergiczne działanie, dając maksymalną gwarancję oczekiwanych rezultatów.

Według przeprowadzanego badania klinicznego aż 85% osób które borykało się z problemem wypadania włosów, zauważyło znaczne zagęszczenie włosów już po zaledwie jednym miesiącu stosowania kuracji JOICO Cliniscalp.

W skład serii produktów JOICO Cliniscalp wchodzą:

  • Szampon i odżywka do włosów normalnych (po 300 ml)
  • Szampon i odzywka do włosów poddawanych zabiegom chemicznym (po 300 ml)
  • Szampon przeciwłupieżowy (300 ml)
  • Kuracja na wczesne objawy wypadania włosów (100 ml)
  • Kuracja na zaawansowane objawy wypadania włosów (100 ml)
  • Zestawy – szampon, odżywka oraz wybrana kuracja (100 ml + 100 ml + 50 ml)

Poznaj naszą usługę z wykorzystaniem preparatów JOICO Cliniscalp!