Cureplex

Innowacyjny system koloryzacji

Ostatnie wpisy

Kategorie

Cureplex – innowacyjny system koloryzacji

Cureplex to nowa, rewolucyjna formuła o podwójnym działaniu. Produkt ten stworzony został jako uzupełnienie koloryzacji oraz pozostałych zabiegów chemicznych wykonywanych na włosach, takich jak rozjaśnianie, trwała ondulacja, chemiczne prostowanie włosów, zapobiegając uszkodzenie włosów. Dzieje się tak dzięki temu, iż produkt ten tworzy nowe wiązania dwusiarczkowe we wnętrzu włosa, ale również zabezpiecza już te istniejące, wzmacniając kondycję włosów oraz dodając im elastyczności. Cureplex ma za zadanie ochronę włosa przed uszkodzeniami chemicznymi bez wpływania na proces koloryzacji, rozjaśniania, trwałej ondulacji czy innych zabiegów chemicznych. Dodatkowo produkt ten nie wpływa na moc oksydantu, sposobu aplikacji mieszanek oraz czasu całego procesu.

Odbudowa włosów

Cureplex może być także wykorzystywany jako samodzielny, profesjonalny zabieg odbudowy włosów, które zostały zniszczone zabiegami chemicznymi, działaniem narzędzi termicznych oraz zanieczyszczeniami środowiska. W skład produktu wchodzą jedynie naturalne, roślinne składniki, które przekładają się na efektywność produktu. Izoflawony z nasion soi odżywiają włosy oraz poprawiają ich kondycję oraz elastyczność. N-acety-L-cysteine budują wiązania we wnętrzu włosa oraz zapewniają ich ochronę.

Ochrona

Phytoceramide pochodzące z nasion ryżu zapewniają ochronę włosa na jego powierzchni a zastrzeżona przez producenta mieszanka aminokwasów odbudowuje, nawilża i wzmacnia włosy. Innowacyjna technologia transportu aktywnych składników, której nie sposób porównać do jakiegokolwiek innego preparatu zapewnia wyjątkowe efekty, oraz dba o to, aby najważniejsze substancje wnikały do środka włosa i tam oddziaływały na jego strukturę. Cureplex to trzyelementowy system który powstał specjalnie po to, aby chronić i odżywiać włosy.

No. 1 Bond Creator

Stosowany jest podczas zabiegów chemicznych na włosach i tworzy w ich wnętrzu nowe wiązania dwusiarczkowe oraz wzmacnia te już istniejące. Dodatkowo pozytywnie wpływa na wytrzymałość i elastyczność włosów.

No. 2 Bond Fortifer

To nowoczesny krem do włosów, który zabezpiecza efekty uzyskane podczas pierwszego etapu, również nawilża i odżywia włosy, pielęgnując je na całej długości. Po zastosowaniu tego kremu włosy momentalnie stają się wygładzone oraz ich struktura staje się równa i jednolita.

No. 3 Bond Sustainer

Maska którą stosuje się podczas domowej pielęgnacji dwa razy w tygodniu. Ma za zadanie utrzymać efekty uzyskane dzięki Cureplex na dłużej. Doskonalone zmiękcza, odżywia i dodaje elastyczności włosom.

Poznaj naszą usługę z wykorzystaniem preparatów Cureplex!